Jak Matěj s Aničkou procestovali Jižní Ameriku? Srdíčkem… na tuktuku :)

Když jsme v roce 2017 podpořili výpravu 5 holek v růžových monstrech, poslali jsme jim také své originální samolepky – od srdce a pro štěstí. To jsme ještě netušili, že Matěj s Aničkou budou na srdíčku zachyceni na mnoha fotografiích a procestují lán světa – i když jsme v to tajně doufali 🙂

5 holek v tuktuku a my - Anička a MatějVýpravu 5 holek v tuk-tuku jsme průběžně sledovali na jejich Facebookové stránce „Lucky cesta“ a pak vše také procházeli v mapách a na globusu. U srdce nás hřál nejenom pocit, že pošlou z cest pohlednici babičce Iloně, ale že se jim výprava i přes různé obtíže daří uskutečnit.

Holky nafotily stovky fotografií a po svém návratu pořádaly přednášky. V průběhu jejich výpravy o nich napsali několik článků v médiích a později se staly hosty v televizních pořadech.

A o tom to je:

Člověk by si měl plnit své sny a podporovat a motivovat v jejich splnění druhé.

Díky této výpravě Anička a Matěj na naší originální srdíčkové samolepce pro štěstí, procestovali Jižní Ameriku… Se souhlasem Lucky Radové a Šárky Kašparové publikujeme několik fotografií z míst, kde Anička s Matějem na samolepce projíždějí s růžovým tuktukem země daleké Jižní Ameriky.

Fotogalerie od 5 holek v tuktuku – Jižní Amerika 2017 – 2018

Samolepky jsme samozřejmě testovali i na našich autech 🙂

srdíčková samolepa - Anička a MatějNalepili jsme ji také na auťák babičce. Je tam už dva roky a stále ve skvělém stavu. A proto jsme v roce 2019 zvolili tutéž technologii také pro samolepky s kuchařským duem - s Matějem a Zuzankou a ještě je trošičku vylepšili!

A to je celý smysl našich srdíčkových samolepek – podporovat druhé!

Ať jste na jakékoliv cestě kamkoliv za splněním své touhy, přání a snu – vy nebo někdo takový, o kom to víte – tak přesně pro vás jsou tyto samolepy pro štěstí na cestách – ze srdce od srdce.

Autor: Michal Dušek

Otec zakladatel 🙂 Nejenom myšlenky Nepečených dortů. A Aničkou a Matějem jsme projekt začali, později se přidala i Zuzanka. Tyto úžasné bytosti a osobnosti, miniYoutubeři, šikulové, kteří se při kuchtění baví, dělají si drobné naschvály a žertíky, motivují nejenom mě. Tihle úžasňáci jsou srdcaři, neřízené střely a studnice nápadů. A já se tomu všemu snažím dávat formu a řád 😀

Napiš nám komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..