Rubriky (archiv): Seriál: Jak si vybudovat vlastní internetový projekt

Seriál článků o tom, jak jsme vybudovali Nepečené dorty. A také o tom, jak můžete sami zvládnout vlastní internetový projekt – stránky, Facebook stránku, YouTube kanál, atd.

Dozvíte se informace z praxeBez omáčky a obalů. Možná získáte vlastní motivaci nebo kritický pohled. Každopádně cíl je jasný:

Proč to děláme?

Aby internet (včetně YouTube a jiných vlogovacích a blogovacích služeb) přestal být žumpou nesmyslných videí a příspěvků plných pitomin a vulgarismů. Děláme to proto, aby se internet (i YouTube) stal se zdrojem hodnotných informací a zajímavých projektů. Aby i děti získaly nějaký vlastní cíl namísto zevlování po internetu. Aby si rodičové uvědomili, že zakazovaného ovoce největší krajíc a že zákazy nepomohou a (ne)vzdělanost rodičů v oblasti internetu se dá doplnit a něco se naučit. Abyste si rozšířili obzory a mohli tak hledat cesty, jak se prosadit. Aby se z vás nebo vašich dětí mohli stát ti nejsprávnější a úspěšní miniYoutubeři a později třeba i podnikatelé s přidanou hodnotou.

Kde bereme fotky?

Kde bereme fotografie pro naše recepty a blog?

Také vás zajímá, kde bereme všechny ty nádherné fotografie, které jsou u našich receptů na Nepečených dortech nebo na blogu? Rádi vám to prozradíme. Je na to jednoduchá odpověď, ale pojďme se společně podívat do „zákulisí“ – jak a kde takovou krásnou fotografii získat, třeba i pro váš blog. Číst dál

Prožívejme každý den tak, jako by to byl Den dětí :-)

Prožívejme každý den tak, jako by to byl Den dětí :-)

Kéž všechny naše (i vaše) dny provázejí úsměvy ve tvářích, chechtání se, drobné rošťárny a kulišárny, hry, fantazie plná skvělých nápadů, které můžeme realizovat pro radost svoji i druhých. Ať překypují štěstím a zdravím, jsou plné lásky i vřelých objetí. A taky nějakých pořádných dobrot! 😀 A víte, co je na tom nejlepší? Můžete si je uklohnit pro sebe i pro kamarády úplně sami 😉

Přejeme vám všem krásný Den dětí!

Anička, Matěj a táta

Číst dál