Štastnou cestu! Srdíčkové samolepy od Matěje a Zuzanky míří do světa…

Víme, jak těžké, náročné a někdy i zdlouhavé je plnění svých snů. Máte-li svůj sen a vidíte v něm smysl, vydejte se za ním. Vypravte se na takovou cestu a vydržte. Vytrvejte. Věříme, že svůj sen uskutečníte! A pak se třeba s námi podělíte o svoji cestu za uskutečněním svých snů. Ze srdce vám přejeme „Štastnou cestu za splněnými sny“. Kuchtíci Matěj a Zuzanka ze srdíčkových samolep pro štěstí…

Věříme, že svůj sen zvládnete uskutečnit!

Smyslem našich srdíčkových samolepek Matěje a Zuzanky je podporovat druhé

Ať jste kde jste – ať jezdíte, létáte, plujete, chodíte či jinak cestujete, ať jste na cestě na místa svých snů nebo na cestě budování svého projektu, ať si stavíte svůj sen, budujete vztahy, rodinu, vychováváte děti, připravujete se na písemky či zkoušky, ať vytváříte, publikujete, vymýšlíte, inovujete… Ať jste miniYoutubeři, redaktoři, cestovatelé, fotografové, architekti a stavitelé, malíři či umělci, kováři, řidiči, kuchaři, učitelky, dělníci, švadlenky, prodavačky, obchodníci, programátoři, networkeři, mámy, tátové, dědové či babičky, ať jste malí či velcí, děti či dospělí, mladí či starší, osobnosti známé i neznámé, doma či v zahraničí…

Prostě, ať jste na jakékoliv cestě kamkoliv za splněním své touhy, přání a snu vy nebo někdo koho znáte, tak přesně pro vás jsou tyto samolepy – pro štěstí na cestách – ze srdce a od srdce – od malých kuchtíků, kteří se nebáli na tuto cestu vydat také – a především od těch, kteří na vás mysleli a samolepu vám darovali.

Štastnou cestu

Kdyby se tak mohly plnit sny pouhým otočením kouzelného prstenu princezny Arabely…

My si už cestičku s Nepečenými dorty prošlapáváme třetím rokem. Postupně překonáváme všechny překážky. Přejeme si objevit někoho, kdo o nás řekne dál, co tvoříme, kuchtíme a proč podporujeme další snílky. Ne, nemusíte nám říkat, jak obtížné je se do něčeho pustit, vydržet a jít si za svým snem. Také jsme na této cestě. Naše cesta je cíl. Jdeme si splnit náš sen – ukázat, že kuchtění zvládnou samy i děti, že je to zábava – však se podívejte na 10 dobrých důvodů proč se pustit do nepečených dortů :).

Důležité je vydržet a jít si za tím

Proto i v rámci našich skromných možností pomáháme a motivujeme druhé. Ale také neodmítáme pomocnou ruku podanou nám. Naopak – pociťujeme vděčnost a srdečně vám za to děkujeme.


Koho jsme už podpořili a komu jsme srdíčkové samolepy poslali?

Líbí se nám cestovatelské expedice, kde samolepka „Štastnou cestu za splněnými sny ze srdce přejí Matěj a Zuzanka“ nabývá toho pravého cestovatelského rozměru. Ze srdce všem přejem úspěch. Chcete-li je také podpořit, udělejte to. Tady jsou:

Co se chystá a připravuje?

  • Expedice Tatra kolem světa 2, která se mnoho měsíců připravovala, navazuje na expedici z devadesátých let a v roce 2020 vyráží

Co se již podařilo:

Poděkování a podporu však od nás dostávají také necestovatelé. Tvůrci čehokoliv hodnotného. Důvody ocenění a naše přání mají vždy ve svém osobním dopise… Nejsou zde uvedeni všichni, ale rádi seznam doplníme a rozšíříme. Máme radost, že vy máte radost.

Kéž vám všem srdíčkové samolepy přinášejí radost a štěstí…

 

Srdíčkové samolepy od Matěje a Zuzanky

Samolepka srdíčko od Matěje a Zuzanky pro štěstíMy víme, že samolepka v našem obchůdku není nejlevnější, ale její hodnota je obrovská – víc než se zdá! Občas totiž na internetu nebo naživo objevíme někoho, kdo potřebuje jen povzbudit. Mít někoho, kdo v něj uvěří. Uvidět smysl jeho počínání a dodat mu potřebné povzbuzení. A tak i s nákupem našich samolepek podpoříte nejenom nás, náš projekt a naše kuchtění. Ale můžete podpořit někoho dalšího, kdo od nás takovou samolepu i s osobním dopisem obdrží také.

Náš závazek: s každou 50. prodanou samolepou někoho oceníme my a vlijeme mu krev do žil 🙂 Své tipy nám posílejte e-mailem.

Nezapomeňte připsat také příběh a důvod, proč si myslíte, že by ten dotyčný či dotyčná, měl takovéto poděkování získat. O adresu si požádáme až bude z vašich tipů vybrán.

Děkujeme vám všem za sdílení, šíření kuchařského umění kuchtíků po internetu a médii, děkujeme za články i podporu projektu. Podpořit nás můžete nákupem některého z našich dárků (hrníčky, samolepky) nebo přispěním na transparentní účet: 2301568803/2010 s poznámkou: „na Nepecene dorty“ (provozovatelem projektu je Víc než se zdá, s.r.o.). Děkujeme.

A mimochodem: QR kód na samolepách není jen tak obyčejným kódem. Občas totiž rozdáváme dárky majitelům červených srdíček, někdy modrých, jindy fialových, prostě dárky podle barev, ale také dárky podle toho, jestli vůbec nějaké takové naše srdíčko máte 🙂 Nechte se překvapit…

 

 

Autor: Michal Dušek

Otec zakladatel 🙂 Nejenom myšlenky Nepečených dortů. A Aničkou a Matějem jsme projekt začali, později se přidala i Zuzanka. Tyto úžasné bytosti a osobnosti, miniYoutubeři, šikulové, kteří se při kuchtění baví, dělají si drobné naschvály a žertíky, motivují nejenom mě. Tihle úžasňáci jsou srdcaři, neřízené střely a studnice nápadů. A já se tomu všemu snažím dávat formu a řád 😀

Napiš nám komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..